Endüstriyel Yakıt Düzenleme ve Tasarruf Cihazı

 

5endustriyel-yakit-duz1 6endustriyel-yakit-duz2 326asmer2
DHP – 2
(Endüstriyel )
DHP – 3
(Endüstriyel)
DHP – 3 SUPER
(Endüstriyel+Gemi)

HIGH POWER DHP-2 ve HIGH POWER DHP-3 modelleri manyetik yakıt düzenleme sistemleri, ülkemiz ekonomisinde lokomotif görevi üstlenen sanayi tesislerinde, turizm tesislerinde, tekstil tesislerinde, gemi taşımacılığı ve konjenerasyon tesislerinde kullanılmakta olup hem yakıt tasarrufu hemde bacadan atılan gazlardaki kimyasalların çevreye vermiş olduğu zararları minimuma indirmesinde önemli etken olmaktadır.

145,03 144,02 143,01

HIGH POWER yakıtın içinde bulunan hidrokarbon moleküllerinin kovalent bağlarını zayıflatarak, yanma odasında oksijenle daha iyi bağ oluşumunu sağlamak sureti ile, daha yüksek yanma meydana getirmektedir.Kovalent bağları zayıflamış olan hidrokarbon molekülleri, pozitif yüklü etki göstereceğinden, yüksek miktarda karbon – oksijen bağı oluşturmasına, yani daha verimli yanmaya yol açar.

Normal koşullarda, hidrokarbonlu yakıtlar ve hava, negatif potansiyelli nötr moleküllerdir ve yanma odasında bir araya geldiklerinde birbirlerini iterler. Buda yetersiz yanmaya ve yanmamış yakıt demek olan emisyona yol açar. Yakıt, harici çok kuvvetli bir manyetik alandan geçirildiğinde pozitif yüklendiğinden havayı kendine çekerek daha iyi yakılır. Böylelikle yakıt tasarrufu ve azalmış emisyon sağlanır.
HIGH POWER YAKITIN MAKSİMUM ORANDA YANMASINI SAĞLAYARAK;

  • Isıtıcının / kazanın / boiler in performansını arttırır
  • Isıtıcının / kazanın / boiler in ömrünü uzatır
  • Çevre kirliliğini önemli ölçüde azaltır
  • Yüksek oranda yanma temiz baca demektir
  • Daha az kurum üretir
  • Aynı yakıt ile daha yüksek enerji – ısı elde edilir